PL EN
Menu

Co robimy

To, w czym się specjalizujemy, to sieciowe systemy, które ułatwiają zarządzanie i przetwarzanie informacji. Wdrażamy też moduły wymiany danych pomiędzy istniejącymi systemami. Wszędzie tam, gdzie musisz połączyć wiele istniejących i nowych systemów IT, przyda się nasze doświadczenie.

Bądźmy szczerzy – narzędzia informatyczne tworzą krwiobieg w twojej firmie. Nie chcesz zakrzepów i niewydolnych żył. Dlatego właśnie każdego dnia pracujemy nad tym, by tworzyć narzędzia, które są wydajne, skuteczne i niezawodne. I staramy się przy tym pozostać otwarci na twoje potrzeby – zwłaszcza gdy trzeba zasugerować naprawdę indywidualne rozwiązania.

Systemy full service

Każdorazowo zaczynamy od analizy. Potem modelujemy procesy. Z tą wiedzą projektujemy, programujemy i wdrażamy webowe systemy dedykowane. Zarówno full size, jak i mobilne.

Dowiedz się więcej

Wertykalna integracja systemów

Połączenie wielu systemów w jeden sprawny obieg to wyzwanie. My łączymy stare z nowym. Stare systemy integrujemy z nowymi interfejsami i zapewniamy pełną interoperacyjność środowisk. Lubimy takie wyzwania.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie procesami i rozliczanie zadań

Zarządzanie zasobami, rozliczanie zleceń, obsługa klienta czy tworzenie wewnętrznej bazy wiedzy- tworzymy wszystkie podstawowe narzędzia niezbędne w Twojej firmie.

Dowiedz się więcej

Serwis i utrzymanie systemów

Jeśli potrzebujesz wysokodostępnego hostingu z gwarancją dostępności aplikacji dla użytkowników końcowych, to dobrze trafiłeś

Dowiedz się więcej