PL EN
Menu

Z firmą Avra sp. z o.o. (dawna Makrologic) mieliśmy przyjemność nawiązać współpracę w roku 2012 w ramach projektu, który nasza firma prowadziła we współpracy z firmą Comarch S.A. Zadanie, którego firma Makrologic się podjęła polegało na przeprowadzeniu prac rozwojowych opracowanego przez naszą firmę oprogramowania Midas Browser. Projekt prowadzony był w warunkach dużego rygoru czasowego i zakończył się powodzeniem. Prace zlecone firmie Makrologic zostały przeprowadzone kompetentnie w założonych terminach i odebrane przez klienta bez zastrzeżeń. Od tego czasu współpracujemy w ramach stałej umowy ramowej w kolejnych projektach. Jesteśmy pod wrażeniem sprawnego zarządzania firmą co przejawia się zarówno w jakości wykonania zleconych przez nas prac jak i dotrzymywaniu ustalonych terminów. Nie bez znaczenia dla wyników wspólnej pracy jest utrzymywanie przez firmę Avra sp. z o.o. stabilnych kadr znających rozwijane przez nas oprogramowanie.

Jakub Ławniczak, CEO

Midas Browser

Dzięki Avra skutecznie i bezproblemowo wykonaliśmy migrację systemu Oferia.pl na serwery Leroy Merlin. Team Avra wykazał się pełnym profesjonalizmem, sprawnością w działaniu. Pomimo trudności szybko i z sukcesem wykonał zadanie. Wyłączenie serwisu liczyliśmy w minutach a  użytkownicy nie odczuli żadnej straty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i polecamy zespół Avra za wiedzę, upór oraz elastyczne i profesjonalne podejście do pracy i Klienta.

Piotr Lipski, Menedżer ds. Serwisu i Usług

Leroy Merlin Polska, firma GROUPE ADEO

Przez 7 lat współpracy zarówno w obszarze rozwoju jaki utrzymania różnych aplikacji nigdy się nie zawiedliśmy na usługach Avra. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie i zaangażowanie w trudnych momentach i przy bardzo dynamicznych zmianach w projekcie, co przekładało się na terminowe wdrożenia i co najważniejsze - z zachowaniem najwyższej jakości.

Arkadiusz Jesionek, Menedżer ds. Technologii Internetowych

Leroy Merlin

Firma AVRA odpowiedzialna jest za kompleksową obsługę IT dla PITax.pl Łatwe podatki – usług online wsparcia w wypełnianiu formularzy podatkowych, od samego początku realizacji projektu.

Wspólnie stworzone rozwiązanie kładzie nacisk na doświadczenie użytkownika, bezpieczeństwo danych oraz wymaga zaawansowanej integracji z systemami zewnętrznymi oraz pomiędzy wewnętrznymi komponentami realizowanymi w wielu wyspecjalizowanych technologiach.

Gorąco polecam firmę AVRA jako solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego, dysponującego wysoko wykwalifikowaną kadrą programistów. Partnera, na którym można polegać nawet w najbardziej wymagających czasowo, organizacyjnie i kompetencyjnie zadaniach.

Adam Przybycin, CEO

Pitax.pl

Korzystamy z usług Avra w zakresie body leasingu od 2012 roku. Wsparcie członków zespołu Avra pomogło nam zrealizować kilka projektów o różnym stopniu trudności. To co mi się podobało (i dalej podoba) we współpracy z Avrą, to zawsze otwartość na nowe pomysły, elastyczność, pro-klienckie i biznesowe podejście do tematów. Z kompetencji ludzi byliśmy zadowoleni – były osoby i bardzo dobre i zgodne z oczekiwaniami. Na średniej jest na plus i dalej współpracujemy w tym zakresie.

Współpracę z Avra uczciwie polecam za kompetencje technologiczne i biznesowy know how.

Szymon Kosydor, Dyrektor Działu Realizacji IT

Unity S.A

Zaufali nam: