Dołącz do firmy, w której liczy się każdy głos

Od początku istnienia Avry budujemy zespół oparty na równych zasadach i wzajemnym poszanowaniu. Twój głos i inicjatywa się liczą!

Poznaj nas lepiej

Rozwijaj siebie, swój zespół i projekt klienta

Jesteśmy firmą, w której relacje są ważne: zarówno z klientem, jak i między pracownikami. Codziennie budujemy kulturę otwartości, szczerości i głośnego mówienia o tym, co nam się podoba, a co nie. Jesteśmy otwarci na zmiany i pomagamy każdemu pracownikowi rozwinąć skrzydła. Jeśli nie spełniasz się w swojej roli lub czujesz, że możesz robić inne rzeczy lepiej, nie wyrzucimy Cię z pociągu, tylko pomożemy zmienić wagon.

"Dla mnie Avra to miejsce niesamowitego rozwoju technicznego, możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami przy wymagających projektach. Niekorporacyjne podejście oraz luźna atmosfera pracy. Tutaj można rozwinąć skrzydła!"

Zbigniew Senior Java Developer

“Praca w Avrze to lekcja elastyczności, wyrozumiałości i spostrzegawczości. Tworzymy i łączymy ze sobą systemy klientów i poznajemy setki różnych perspektyw. Podejmujemy się ciekawych wyzwań, o których na co dzień niewiele osób wie, a które sprawiają, że świat dookoła nas działa sprawnie.”

Dominik Senior PHP Developer

“Praca w Avrze jest dla mnie rozwiązaniem problemu o nazwie "Mam stresującą pracę". Jest też stymulatorem, ale też polem do ciągłego rozwoju, i co najlepsze, wiąże się ze współpracą ze świetnymi ludźmi.”

Jacek QA

Dlaczego Avra?

Ludzie

Pracujemy nie tylko ze sobą, ale też dla siebie. Tworzymy zgraną drużynę, która gra zespołowo, wspiera się, napędza wzajemnie i zwyczajnie się lubi.

Ścieżka kariery

Zapewniamy ścieżkę kariery od Juniora do Seniora, a jeśli zechcesz realizować się zawodowo w inny sposób — pomożemy Ci znaleźć miejsce dla siebie.

Inicjatywa

Jeśli masz pomysł i chęć, żeby go zrealizować, to chętnie Ci w tym pomożemy. Doceniamy inicjatywę i odpowiedzialność, a każdy pracownik może współtworzyć firmę.

Kultura

Dbamy o kulturę swobodnej wymiany zdań i opinii. Zachęcamy pracowników, żeby mówili głośno o swoich oczekiwaniach i wspólnie pomagamy je realizować.

Ciekawe projekty

Pracujemy dla liderów rynku, którzy kształtują trendy w swoich branżach. Pomoc w zdobywaniu i utrzymywaniu tej pozycji to ciekawe i rozwijające wyzwanie!

Rozwój zawodowy

Mentoring Seniorów i wsparcie działowych gildii pogłębi Twoją wiedzę specjalistyczną. Z Andrzejem, People Development Managerem, zaplanujesz indywidualną ścieżkę rozwoju.

Nasze Benefity

Luxmed

Twoje zdrowie jest dla nas ważne i pomagamy Ci o nie dbać. Dofinansowujemy prywatną opiekę medyczną i dostęp do specjalistów.

Multisport

Pracujemy sporo przed komputerem, dlatego zachęcamy do ruchu. Dofinansowujemy dostęp do placówek sportowych i rekreacyjnych.

Język angielski

Język angielski w branży programistycznej to must-have. Organizujemy zajęcia dostosowane do poziomu grupy.

System kafeteryjny

Od lat tworzymy i korzystamy z systemu kafeteryjnego MyBenefit. Każdy pracownik co miesiąc otrzymuje punkty wymienialne na zakupy, podróże i rozrywkę.

Może szukamy właśnie Ciebie?

Jeśli nie widzisz ogłoszenia, które pasuje do Twojego profilu, to nic straconego.

Zostaw nam swoje CV, a my odezwiemy się do Ciebie, jak tylko pojawi się projekt zbieżny z Twoimi umiejętnościami i wiedzą!

  Zobacz, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny

  01. Zgłoszenie
  02. Rozmowa telefoniczna
  03. Wywiad techniczny
  04. Decyzja

  Zobacz, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny

  01. Zgłoszenie

  Otrzymujemy zgłoszenia na wybrane rekrutacje i weryfikujemy je najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Jeśli zainteresuje nas Twoje CV, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

  02. Rozmowa telefoniczna

  Jesteśmy ciekawi, kim jesteś, dlatego podczas pierwszej rozmowy zapytamy Cię o powody zmiany pracy, obecne potrzeby rozwojowe i plany zawodowe. Zwykła rozmowa, zero stresu.

  03. Wywiad techniczny

  Druga rozmowa, w formie on-line lub w biurze, odbywa się z udziałem osoby z działu HR oraz członka Twojego przyszłego zespołu. Sprawdzimy Twoje umiejętności techniczne i porozmawiamy o Tobie. Na tym etapie też nie masz o co się martwić, bo rozmowy kwalifikacyjne prowadzimy jak zwykłe, codzienne rozmowy. Poza sprawdzeniem Twoich kompetencji zawodowych chcemy po prostu dowiedzieć się, kim jesteś.

  04. Decyzja

  Doceniamy i szanujemy Twój czas, dlatego decyzję o przyjęciu lub odrzuceniu kandydatury dostaniesz od nas już kolejnego dnia. Jeśli decyzja brzmi „nie”, wyjaśnimy Ci powody. Jeśli tak — witamy na pokładzie!

  Poznaj nasz zespół rekrutacyjny

  Ida Kuranda-Kęsik

  IT Recruitment Specialist

  HR jest moją miłością, bo dzięki niemu mogę być, zarówno blisko ludzi, jak i biznesu. Na co dzień dbam o to, żeby Avra była najlepszym miejscem do pracy dla wszystkich. Moim celem jest, żeby każdy nowy pracownik mógł powiedzieć: „cieszę się na wspólną pracę i nowe wyzwania”.