Utrzymanie Systemów

Niezawodny system jest kluczowy dla ciągłości biznesowej i dobrego wizerunku firmy. Zapewniamy hosting i pełny serwis infrastruktury przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Możesz na nas liczyć

Kiedy serwis obsługuje tysiące klientów dziennie i operuje na wielu, często poufnych danych, jeden błąd może kosztować firmę utratę dobrego wizerunku. Nie musisz się tym przejmować. Nie tylko tworzymy, ale także utrzymujemy systemy i dbamy o to, by działały długo i bezproblemowo.

Posiadamy rozbudowany Zespół administratorów, który zarządza systemami i monitoruje ich poprawną pracę. Zapewniamy dedykowany numer alarmowy i dyżurnego, który jest zawsze dostępny i natychmiast reaguje na awarie i zgłoszenia.

 

Reagujemy szybciej niż klienci

Najgorszą konsekwencją awarii jest niezadowolony i sfrustrowany klient. Dzięki dedykowanym, autorskim narzędziom do monitoringu jesteśmy w stanie zareagować na usterkę jeszcze zanim zauważysz ją Ty czy Twoi pracownicy. A nawet nim zauważy ją użytkownik!

Aktywny monitoring pozwala nam natychmiast wychwycić awarię i naprawić ją, zanim dotknie ona użytkownika. Dowiadujemy się o usterkach jako pierwsi, a nasi Developerzy są zawsze w gotowości do naprawy.

 

Zaufali nam

Lojalność i zaufanie. Wspólnie pracujemy nad sukcesem naszych klientów, a nasze długoletnie relacje opierają się na tych wartościach.

MyBenefit

Od startupu do lidera rynku benefitów.

12 lat

współpracy

700+

firm

4

Zespoły

25+

Developerów

Czytaj więcej

Oferia.pl

Migracja i utrzymanie odwróconego systemu aukcyjnego.

8 lat

współpracy

16/7/365

SLA

milion+

zleceń

800+

aktywnych kategorii

Czytaj więcej

Dlaczego warto?

Usługa serwisu i utrzymania systemu zapewni Ci spokój od problemów technicznych i ich konsekwencji. Nie musisz myśleć jak rozwiązać dany problem szybko i sprawnie, bo zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie.

Dla kogo?

Z serwisu i opieki nad infrastrukturą IT korzystają firmy, które borykają się z przestarzałym kodem systemu oraz takie, które operują na dużym wolumenie danych, gdzie pojedynczy błąd czy wyciek może skalować na wielu użytkowników.

 

Jak wygląda proces utrzymania?

Analiza potrzeb

Analizujemy potencjalne zagrożenia i wspólnie z Tobą ustalamy zakres opieki nad infrastrukturą.

Monitoring

Tworzymy dedykowany zespół utrzymaniowy, a nasze systemy monitorują infrastrukturę 24/7.

Raportowanie

Na bieżąco podejmujemy działania niezbędne do prawidłowego działania systemu i raportujemy je z końcem każdego miesiąca.

Aktualizacje

Na podstawie raportów proponujemy usprawnienia, które warto wprowadzić, aby zwiększyć wydajność systemu.

Zbuduj z nami wyjątkowy projekt!

Napisz do nas czego potrzebujesz. A my zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę Twojego biznesu.

Wyceń projekt