Integracje systemow

Integracja Systemów

Sklepy internetowe muszą działać tak szybko, jak chcą tego kupujący. Szyna ESB łączy wszystkie systemy w jeden wydajny organizm. Dzięki temu Twój sklep jest niezawodny i błyskawicznie szybki.

Obsłuż więcej klientów. Szybciej.

Kiedy firmowe systemy kasowe, sprzedażowe i administracyjne nie współpracują ze sobą i z platformami dostawców, część pracy musi zostać wykonana ręcznie. Przepisywanie informacji pomiędzy systemami jest czasochłonne i wydłuża, a czasami nawet uniemożliwia obsługę zamówień.

Od 2010 roku integrujemy systemy e-commerce przy pomocy szyn ESB. Komunikują się one ze wszystkimi aplikacjami w najbardziej przystępny i wydajny sposób. Dzięki temu czas realizacji zamówień się skraca, ilość manualnej pracy zmniejsza, a sklep może obsłużyć większą liczbę klientów – szybciej.

Zwiększ bezpieczeństwo i precyzję danych

Ręczne przepisywanie danych z wielu systemów zwiększa ryzyko wystąpienia ludzkiego błędu. Dzięki automatyzacji wymiany informacji ograniczasz to ryzyko do minimum. 

Szyna ESB zapewnia ciągłość połączeń pomiędzy systemami informatycznymi i stabilność wymiany informacji. Dane w sposób automatyczny docierają w wybrane miejsca. Jeśli system pokazuje, że zostało 10 sztuk produktu, to masz pewność, że ta liczba się zgadza.

Dlaczego warto?

Integracja systemów przyspiesza działanie sklepu i ogranicza ryzyko błędów, które wynikają z manualnej pracy człowieka. E-commerce automatycznie ​​komunikuje się z dostawcami, systemami płatności, kurierami i innymi usługami.

Dla kogo?

Szyna ESB sprawdzi się w każdym sklepie internetowym, który ze względu na ograniczenia technologiczne i dużą liczbę podłączonych systemów nie działa tak szybko, jak by mógł.

Jak wygląda proces integracji systemów?

Warsztaty

Analizujemy potrzeby Twojego biznesu oraz wydajność systemów, z których sklep korzysta obecnie.

Projekt rozwiązania

Nasz zespół ekspertów zaproponuje Ci najlepsze rozwiązania, aby połączyć Twoje systemy i zwiększyć ich wydajność.

Wdrożenie i integracja

Pracujemy w 2 tygodniowych sprintach, podczas których wdrażamy szynę krok po kroku, modułowo.

Gotowe rozwiązanie

Co sprint prezentujemy część działających funkcjonalności, aż do oddania pełnej integracji, którą utrzymujemy i rozwijamy o nowe moduły.

Zbuduj z nami wyjątkowy projekt!

Napisz do nas czego potrzebujesz. A my zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę Twojego biznesu.

Wyceń projekt