Rozwiązania technologiczne, które uwalniają biznes

Tworzymy dedykowane rozwiązania IT, integrujemy systemy informatyczne oraz utrzymujemy stworzone produkty. Poznaj nasze usługi!

Poznaj naszych Klientów

Co jest dla nas najważniejsze?

“Naszym celem jest urzeczywistnienie wizji biznesowych przy pomocy właściwie dobranych narzędzi IT. Wiemy, że biznes to przede wszystkim ludzie, dlatego zatrudniamy programistów pasjonatów, a z klientami budujemy partnerskie relacje.”

Bartłomiej Malarski CEO, Avra Software

Od czego zaczniemy ?

01. Zapytanie
02. Analiza
03. Warsztat
04. Start!

Od czego zaczniemy ?

01. Zapytanie

Każda współpraca zaczyna się od wstępnej rozmowy z analitykiem i liderem technicznym. Podczas telefonu lub spotkania dowiadujemy się o problemach, które chcesz rozwiązać i o celach, jakie chcesz osiągnąć przy pomocy technologii.

02. Analiza

Analizujemy zebrane informacje: weryfikujemy technologie, tworzymy wstępną listę funkcjonalności. Rozpisujemy najważniejsze elementy systemu i szacujemy ramy czasowe i finansowe projektu.

03. Warsztat

Przeprowadzamy warsztaty biznesowe; pogłębiamy wiedzę na temat Twojej firmy, branży i oczekiwań użytkownika końcowego. Tworzymy pierwszą listę zadań i funkcjonalności do wykonania oraz ustalamy wstępny plan oddania gotowego produktu.

04. Start!

Zaczynamy pracę nad produktem. Programujemy w 2-tygodniowych sprintach, według metodologii SCRUM. Na bieżąco korygujemy kurs projektu, zarówno na poziomie założeń biznesowych, jak i procesu deweloperskiego.

Jak pracujemy z naszymi Klientami?

Optymalne rozwiązania

Każdy projekt traktujemy indywidualnie i dopasowujemy rozwiązania do specyfiki branży i możliwości klienta.

Opiekun projektu

Do każdego projektu przypisujemy opiekuna, który dba o sprawny przepływ informacji i na bieżąco czuwa nad postępem prac.

Otwarta komunikacja

Stawiamy na dobrą komunikację, dlatego wszyscy nasi deweloperzy biorą czynny udział w życiu projektu i są dostępni bezpośrednio dla klienta.

Zwinne metody

Sposób prowadzenia projektu dopasowujemy do każdego klienta. Wyznajemy zwinne metody, takie jak Scrum, ale zawsze szyjemy pod indywidualne potrzeby.

Zbuduj z nami wyjątkowy produkt!

Napisz do nas czego potrzebujesz. A my zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę Twojego biznesu.

Wyceń projekt