Systemy dedykowane

Przejdź na wyższy poziom biznesu dzięki technologii dopasowanej do potrzeb firmy. Pomożemy Ci dobrać rozwiązania, które będą rosły razem z Twoją firmą – przez lata.

Rozwijaj biznes bez ograniczeń technologicznych

W Avrze od 17 lat projektujemy rozwiązania IT, które pozwalają firmom rosnąć bez obawy o blokady technologiczne. Rozumiemy, że nowy system to inwestycja na lata, dlatego bierzemy odpowiedzialność za wybór właściwej, długoterminowej ścieżki produktowej. Zaczynamy od poznania Twoich potrzeb biznesowych. Powołujemy zespół ekspertów i wspólnie z Tobą weryfikujemy pomysły. Po pierwszej analizie proponujemy wstępną listę funkcjonalności i zaczynamy kodowanie. Testujemy wytworzone oprogramowanie i usuwamy błędy. Dostarczamy gotowy system, który skaluje się razem z Twoją firmą.

 

Kod „zero waste”

Niektóre rozwiązania IT są nie do odratowania, ale doświadczenie nauczyło nas, że nie zawsze trzeba wymieniać wszystkiego na nowe. Znamy wartość pieniędzy oraz pracy deweloperów, dlatego nie tworzymy nowych systemów za wszelką cenę. Jeśli korzystasz już z rozwiązań, które działają, ale mogłyby lepiej – najpierw zweryfikujemy, czy nie da się wykorzystać ich potencjału. Sprawdzimy, co da się podreperować lub z czego skorzystać, żeby stworzyć optymalne rozwiązanie, także finansowo.

 

Zaufali nam

Lojalność i zaufanie. Wspólnie pracujemy nad sukcesem naszych klientów, a nasze długoletnie relacje opierają się na tych wartościach.

MyBenefit

Od startupu do lidera rynku benefitów.

12 lat

współpracy

700+

firm

4

Zespoły

25+

Developerów

Czytaj więcej

Dlaczego warto?

Zdejmujemy z firm ograniczenia technologiczne, które wynikają z niewydajnych systemów lub braku rozwiązań w ogóle. Pomagamy odblokować biznesowy potencjał poprzez skalowalne, funkcjonalne narzędzia IT.

Dla kogo?

Dedykowane systemy IT tworzymy dla firm, które mają aspirację, żeby kształtować rynek i wyznaczać trendy. Tworzymy nowe rozwiązania lub optymalizujemy istniejące narzędzia, by mogły obsługiwać setki tysięcy klientów każdego dnia.

Jak wygląda proces tworzenia systemu?

Rozpoznanie potrzeb

Zapoznajemy się z Twoją wizją biznesu, żeby wstępnie określić wymagania funkcjonalne i technologiczne.

Warsztaty

Kompletujemy zespół deweloperów i przygotowujemy szczegółowy plan pracy wraz z wyceną.

Tworzenie systemu

Pracujemy w 2-tygodniowych sprintach, podczas których na bieżąco dostosowujemy kurs projektu do Twoich potrzeb.

Gotowy produkt

Dostarczamy gotowy, przetestowany system, który utrzymujemy i na bieżąco usprawniamy.

Zbuduj z nami wyjątkowy projekt!

Napisz do nas czego potrzebujesz. A my zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę Twojego biznesu.

Wyceń projekt