Tworzymy oprogramowanie, które rozwija biznes

Projektujemy narzędzia IT, dzięki którym nasi klienci wyznaczają branżowe trendy i standardy. Budujemy długoterminowe relacje, bo tylko partnerska współpraca przynosi trwałe wyniki.

Poznaj nasze usługi

Co jest dla nas najważniejsze?

“Naszym celem jest urzeczywistnienie wizji biznesowych przy pomocy właściwie dobranych narzędzi IT. Wiemy, że biznes to przede wszystkim ludzie, dlatego zatrudniamy programistów pasjonatów, a z klientami budujemy partnerskie relacje.”

Bartłomiej Malarski CEO, Avra Software

Pełne wsparcie technologiczne

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze IT firm, które chcą wejść na wyższy poziom biznesowy dzięki technologii. Pomagamy zdefiniować cele strategiczne, tworzymy rozwiązania dopasowane do tych celów i utrzymujemy zrobione przez nas systemy, żeby działały przez lata. Naszą specjalizacją technologiczną jest Java. Wybraliśmy ten kierunek 15 lat temu i jesteśmy mu wierni; ciągle szkolimy się z nowych rozwiązań i bibliotek, żeby tworzyć aktualne, nowoczesne oprogramowanie.

milion+

użytkowników systemów

35%

Seniorów i Architektów

40+

ekspertów IT

5.0

ocena naszych Klientów

Dowozimy sukcesy, bo nam zależy

Avra to przede wszystkim ludzie: jesteśmy grupą pasjonatów IT, którzy kochają to, co robią i nie znaleźli się w jednej firmie przypadkiem. Chcemy robić dobre systemy, które pomagają firmom podbijać Świat, bo lubimy programować i razem pracować nad sukcesem klienta, zespołu i każdego z osobna. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Szyjemy na miarę zarówno rozwiązania technologiczne, jak i proces obsługi. Odkrywamy niestandardowe potrzeby każdego klienta, takie jak formę i częstotliwość spotkań i dopasowujemy formę współpracy do tych potrzeb.

Deweloperzy na pierwszej linii frontu

Wiemy, jak ważna dla sukcesu projektu jest bezpośrednia komunikacja, dlatego nie chowamy deweloperów za plecami Project Managerów. Już na poziomie rekrutacji weryfikujemy umiejętności miękkie i dopasowanie kulturowe każdego kandydata. Nasz zespół tworzą programiści gotowi do bezpośredniego, otwartego kontaktu z klientem. Takie podejście pozwala nam tworzyć systemy idealnie dopasowane do potrzeb firmy, bo unikamy zbędnych pośredników w komunikacji i „głuchego telefonu”. Programiści aktywnie uczestniczą w strategii tworzenia produktów: słuchają, dopytują, proponują własne rozwiązania. Nasi klienci mają bezpośrednio kontakt z zespołem IT i wiedzą na bieżąco, co dzieje się w projekcie.

Nasze wartości

Szacunek

Wszyscy nasi pracownicy i klienci są wartościowi i godni uznania. Pamiętamy o tym każdego dnia.

Zaangażowanie

Poświęcamy czas, siłę i energię naszym działaniom, ponieważ wiemy, że są one słuszne i wartościowe.

Sens

Wiemy, jakie są nasze cele, a wszystkie czynności, jakich się podejmujemy, przybliżają nas do ich osiągnięcia.

Odwaga

Mamy warunki i przestrzeń do tego, by mówić i postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Otwartość

Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać nowych idei, myśli i uczuć.

Rozwój

Zmieniamy się, ponieważ lubimy działać lepiej i mądrzej. Chcemy generować pomysły i kreować idee.

Możesz nam zaufać

Średnia długość naszych współprac wynosi 10 lat. Budujemy sukces naszych klientów latami i jesteśmy wobec nich lojalni. Indywidualne, partnerskie podejście do klienta mamy w DNA-od managerów, przez deweloperów, po administrację. Nasi architekci nie zwolnią się po pół roku, a my nie opuścimy Twojego projektu, kiedy pojawi się pierwszy problem. Mamy niską rotację klientów, pracowników i usług, dlatego możesz nam zaufać i czuć się z nami bezpiecznie. Zawsze szukamy optymalnych rozwiązań, w których obie strony wygrywają.

"Dzięki Avra skutecznie i bezproblemowo wykonaliśmy migrację systemu Oferia.pl na serwery Leroy Merlin. Team Avra wykazał się pełnym profesjonalizmem, sprawnością w działaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i polecamy zespół Avra za wiedzę, upór oraz elastyczne i profesjonalne podejście do pracy i Klienta."

Piotr Lipski Oferia.pl

"Zespół AVRA uczestniczy w tworzeniu kolejnych funkcjonalności Kafeterii już na etapie projektowania rozwiązań. Z platformy MyBenefit, jednej z najpopularniejszych na rynku świadczeń pozapłacowych, korzysta na co dzień ponad 400 małych, średnich i dużych firm."

Agata Żmudzińska MyBenefit

"Przez 7 lat współpracy zarówno w obszarze rozwoju jak i utrzymania różnych aplikacji nigdy się nie zawiedliśmy na usługach Avra. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie i zaangażowanie w trudnych momentach i przy bardzo dynamicznych zmianach w projekcie, co przekładało się na terminowe wdrożenia i co najważniejsze - z zachowaniem najwyższej jakości."

Arkadiusz Jesionek Leroy Merlin

Zobacz, jak rozwinęliśmy Avrę

2009

Zaczynamy programować

Do firmy trafił pierwszy klient, który potrzebował czegoś więcej, niż obsługi serwerów, żeby stworzyć modułowe narzędzie do budowy systemów. Do Avry dołączyli pierwsi programiści. Jeden z nich, Piotr, jest z nami do dzisiaj! Avra zamieniła się z trzyosobowego składu, do prawie dziesięcioosobowej firmy. Dla MyBenefit stworzyliśmy pierwszy dedykowany systemem IT. Dla Leroy Merlin stworzyliśmy pierwszą integrację systemów przy pomocy szyny ESB.

2014

Pierwsze przejęcie utrzymaniowe

Dla nowego klienta, Oferii, przeprowadziliśmy projekt utrzymaniowy od A do Z. Samodzielnie wydzierżawiliśmy i skonfigurowaliśmy serwery, zainstalowaliśmy na nich systemy operacyjne i zajęliśmy się pełnym utrzymaniem i rozwojem systemu. Było to nasze pierwsze przejęcie utrzymaniowe przestarzałego systemu (legacy code).

2015

Początek rewolucji Scrumowej

Aby sprawniej pracować dla coraz większych klientów o rosnących potrzebach, w 2015 roku przeszliśmy na zwinne zarządzanie projektami. Do tej pory założenia projektowe ustalaliśmy w wąskim gronie, między analitykiem i klientem. Dzięki metodyce Scrum, rozmowy z klientem odbywają się częściej i angażują zarówno jego samego, jak i deweloperów. Szybciej i dokładniej weryfikujemy, czy produkt idzie w dobrym kierunku.

2018

Zwinna organizacja

W przeciągu jednego roku powiększyliśmy zespół deweloperski z 24 do 45 osób, a zespoły scrumowe z 1 do 8. Weszliśmy na nowy poziom możliwości skalowania biznesów naszych klientów!

Zbuduj z nami wyjątkowy produkt

Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h w dni robocze.

Wyceń projekt

Dołącz do nas i zadbaj o swoją karierę

Sprawdź dostępne oferty pracy i wyślij nam swoje CV. Dołącz do naszego Zespołu.

Dołącz do nas