PL EN
Menu

Od szachistki do programistki, czyli moje pierwsze kroki w IT.

Autor: Aneta Wróbel

Data publikacji: 21.11.2019

 

Zawód prawnika może wydawać się bardzo ciekawy. Prestiż, wysokie zarobki, ciekawe sprawy sądowe - niczym z serialu „Prawo Agaty”? Co zatem może skłonić wykształconych humanistów do zmiany branży na IT i czy konieczne jest skończenie studiów technicznych?

Read more

10 zasad dobrej współpracy pomiędzy Software Housem a Klientem.

Autor: Avra Team 

Data publikacji: 26.04.2019 

 

 

Hasło „Klient - nasz Pan” ma dziś niewiele wspólnego z rzeczywistością. Zastąpiło je stwierdzenie: „Klient - nasz partner”. Partnerskie relacje dają możliwość nawiązania długofalowej współpracy opartej na zaufaniu i zrozumieniu zarówno wyrażonych wprost oczekiwań Klienta, jak i jego potrzeb. Jak  ją nawiązać i utrzymać? 

Read more

Od księgowego do testera oprogramowania w dziesięciu krokach – prawdziwa historia.

Autor: Jacek Jarosik 

Data publikacji: 29.01.2019

 

Czy mając prawie trzydziestkę na karku, pewną pracę i przyzwoite wynagrodzenie jest sens się przebranżowić?  Przeczytaj historię Jacka - naszego testera. 

Read more

Postanowienia noworoczne w branży IT

Autor: Avra Team 

Data publikacji: 21.01.2019

 

Rozpoczęcie nowego roku  to nie tylko zmiana  daty w kalendarzu informująca nas o tym, że ziemia ponownie obiegła słońce.To również  dobry punkt startowy,  aby zmienić coś w swoim życiu - zarówno zawodowym jak i prywatnym.Jakie postanowienia na nowy rok maja członkowie naszego teamu? 

Read more