PL EN
Menu

Trochę historii

Rok 2004 był dobrym rokiem – ponownie otwarto Statuę Wolności dla zwiedzających. Google zebrało na giełdzie w pierwszej publicznej ofercie 1,6 miliarda dolarów, a we Wrocławiu wystartował Makrologic – jednoosobowa działalność gospodarcza, której właściciel miał jeden cel – robić dobre IT. 

Od 2004 roku, kiedy startowaliśmy jako jednoosobowa firma, wiele się zmieniło – zdobyliśmy zaufanie ważnych klientów i opracowaliśmy rozwiązania dla takich firm jak MyBenefit, Pitax.pl, Leroy Merlin, Oferia.pl i wielu innych. 

Od 2008 roku sukcesywnie zatrudniamy w Avra nowych pracowników współpracując m.in. z Leroy Merlin. Dla Avra przełomowy okazał się rok 2010, kiedy to wygraliśmy przetarg na obsługę Systemu Kafeteryjnego MyBenefit. Praca nad nim była wielkim wyzwaniem, ale też sukcesem, który cieszy tym bardziej, że to właśnie nam zdecydowano się powierzyć realizację MyBenefit 2.0. 

Nasz zespół

Poznaj zespół Avra! Codziennie wdrażamy rozwiązania, których potrzebujesz do realizacji swoich celów. Naszym głównym „dostawcą talentów” jest Politechnika Wrocławska. Pracują z nami ludzie, którzy kończyli z wyróżnieniem studia informatyczne na tej cenionej w kraju i Europie uczelni.

Jesteśmy dumni z naszych projektantów i programistów z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy w projektach webowych. Nie spoczywamy na laurach. Jesteśmy na bieżąco z technologiami, a nasza kadra certyfikuje się w programach Java Oracle i innych.

Technologie

Znamy wszystkie potrzebne technologie, żebyś miał z czego wybierać